پیوندهای مفید

معارفه سرپرست هسته گزینش توانیر

معارفه سرپرست هسته گزینش توانیر

طی احکام جداگانه ازسوی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توانیر، مهندس کرم رضایی به سمت مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات و  سید محسن وهابی به سمت سرپرست هسته گزینش شرکت توانیر منصوب شدند.

دراین مراسم که  محمدحسن متولی زاده مدیر عامل توانیر واعضای هیات مدیره این شرکت حضور داشتند، مدیر عامل توانیر صنعت برق کشور را به اذعان اغلب دستگاه‌های نظارتی، جزء سالم‌ترین سازمان‌ها در کشور عنوان کرد.

وی سلامت صنعت برق را یک افتخار دانست وتصریح کرد: با این وجود و با توجه به تاکید وزیر نیرو، حتی یک مورد خطا هم پذیرفتنی نیست و باید فعالیت دراین عرصه با جدیت و حساسیت بیشتری دنبال شود.

مدیر عامل توانیر موضوع آموزش و اشراف کارکنان بر قوانین و مقررات را حائز اهمیت دانست. وی برلزوم استفاده از ظرفیت‌ها وتجارب نیرو‌های توانمند مجموعه برق کشور در این عرصه تاکید کرد.
در ادامه سجادی معاون تحقیقات و منابع انسانی توانیر نقش دفتر بازرسی در شناسایی نقاط ضعف و ارزیابی عملکرد شرکت‌ها درجهت اصلاح امور را مورد توجه قرار داد.

این مراسم با ارائه گزارش عملکرد دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات توانیر طی ۳ سال گذشته از سوی مهندس وهابی سرپرست هسته گزینش شرکت توانیر و ارائه چکیده‌ای از برنامه‌های پیش رو از سوی رضایی مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت توانیر همراه بود که مواردی، چون اصلاح ساختار این حوزه با همکاری شرکت‌های صنعت برق در کوتاه مدت و بازرسی از شرکت‌های زیر مجموعه برای شناسایی وضع موجود و به دست آوردن تصویر روشن از حوزه سلامت اداری در شرکت‌ها را شامل می‌شود.

در ادامه این نشست احکام انتصاب مدیرکل جدید دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات و سرپرست هسته گزینش شرکت توانیر از سوی بیژن قاسمی مدیرکل دفتر روابط عمومی و اموربین الملل توانیر قرائت و احکام صادره ازسوی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره توانیر به  کرم رضایی و سید محسن وهابی اعطاء شد.

برای اطلاع از اخبار روز در حوزه برق به اينجا مراجعه کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *