پیوندهای مفید

شرکت تعمیرات نیروگاهی روند تعمیر ۸۱ پروژه نیروگاهی در دست انجام دارد

شرکت تعمیرات نیروگاهی روند تعمیر ۸۱ پروژه نیروگاهی در دست انجام دارد

عین اله صالحی مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی در جریان بازدید مدیرعامل شرکت برق حرارتی از این شرکت اظهار داشت: این شرکت در سال جاری در معاملات ۳۰۰ میلیارد تومان مناقصه شرکت کرده و موفق به جذب ۹۰ میلیارد تومان گردیده است.

وی افزود: در حال حاضر یک میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال در بازار داخلی پروژه در دست اجرا داریم.

صالحی با اشاره به اینکه بیش از ۸۱ پروژه از ۴۵ شرکت جهت تعمیرات هم اکنون در دستور کار این شرکت قرار دارد، اظهار داشت: این پروژه ها شامل تعویض عایق شینه‌های نیروگاه مسجد سلیمان، تعمیر ترانسفورماتور نیروگاه بندرعباس، ساخت روتور نیروگاه بعثت، ساخت پره توربین ردیف ۲۹ نیروگاه رامین اهواز و نیز ساخت و نصب قطعاتی از نیروگاه‌های لوشان، شازند اراک، نوشهر، اصفهان، آبادان، زاهدان و زرگان است‌.

صالحی همچنین از شروع فعالیت‌های این شرکت در کشورهای سوریه، عراق، ترکیه و افغانستان خبر داد. وی گفت: در حال حاضر پروژه ساخت وبازسازی پره‌های متحرک و بالانس توربین بخار در کشور ترکیه در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی با اشاره به پروژه محور و خصوصی بودن این شرکت گفت: نوسانات شدید بازار و کمبود نقدینگی جهت خرید دستگاه های جدید از جمله مشکلات پیش روی این شرکت است.

وی گفت ارتقاء تکنولوژی و توسعه محصولات و خدمات، افزایش سهم بازار و درآمد و راندمان و بهره‌وری و چابک‌سازی سازمان از اهداف پیش روی شرکت است.

صالحی خواستار عدم ابلاغ آیین نامه ها و دستورالعمل های دولتی در زمینه حقوق و دستمزد با توجه به خصوصی بودن شرکت، تخصیص ارز کافی و استفاده از توان این شرکت برای تامین تجهیزات مورد نیاز نیروگاه های حرارتی کشور شد.

منبع:

برای اطلاع از اخبار روز در حوزه برق به اينجا مراجعه کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *