پیوندهای مفید

سخنگوی صنعت برق: آغاز پویش حمایت از کادر درمانی کشور

سخنگوی صنعت برق: آغاز پویش حمایت از کادر درمانی کشور

«مصطفی رجبی مشهدی» از آغاز پویش #صنعت_برق_همیشه_بیدار، به‌منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از کادر درمانی کشور، پزشکان و پرستارانی خبر داد که برای مداوای بیماران کرونا در کشور تلاش می‌کنند خبر داد.

رجبی با اشاره به این که این تعداد در:

  • نیروگاه‌ها،
  • مراکز دیسپاچینگ،
  • گروه‌ها،
  • اکیپ‌های عملیاتی و مراکز اتفاقات شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع نیروی برق سراسر کشور فعالیت خواهند کرد.

سخنگوی صنعت برق همچنین با بیان این که در ایام نوروز افزون بر 20 هزار نفر از پرسنل صنعت برق فعالیت خواهند کرد تا شبکه پایداری شبکه برق حفظ شود. وی خاطرنشان کرد: همه پرسنل این صنعت با درک شرایط کنونی کشور، برای تداوم خدمات‌رسانی مطلوب و تامین برق پایدار برای مشترکان تلاش می‌کنند.

رجبی مشهدی تاکید کرد: تأمین برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات غیرحضوری برای رفاه حال مشترکان به ویژه در شرایط حاضر، اولویت اصلی صنعت برق است.

وی خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا در قالب این پویش به فعالان نظام سلامت کشور نشان دهیم که درمبارزه با این بیماری کنار آنها هستیم.

سخنگوی صنعت برق در عین حال خاطرنشان کرد: به منظور تامین برق بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و حمایت از کادر درمانی کشور، هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

برپایه این گزارش، این کمپین با مشارکت شرکت‌های مادر تخصصی توانیر و تولید نیروی برق حرارتی و نیروگاه ها،شرکت های برق منطقه ای و شرکت های توزیع نیروی برق سراسر کشور آغاز به کار کرده است.

منبع: پاون

برای اطلاع از اخبار روز در حوزه برق به اينجا مراجعه کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *