پیوندهای مفید

مشاور امور زنان و مدیر هسته گزینش توانیر منصوب شد

مشاور امور زنان و مدیر هسته گزینش«توانیر» منصوب شد

مدیر عامل شرکت «توانیر» در آیین تودیع و معارفه مشاوران سابق و جدید امور زنان و مدیران سابق و جدید هسته گزینش این شرکت بر ارتقاء نقش بانوان در مدیریت سازمان تاکید کرد.

رمضانی به عنوان مشاور مدیر عامل در امور بانوان و خانواده «توانیر» معرفی شد

در این مراسم که مدیر عامل، معاونان و اعضای هیات مدیره شرکت «توانیر»، مشاور امور بانوان و خانواده وزیر نیرو، مدیر دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت نیرو و مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل «توانیر» حضور داشتند، نیر رمضانی به عنوان مشاور مدیر عامل در امور بانوان و خانواده و مجتبی قربانی به عنوان مدیر هسته گزینش شرکت «توانیر» معرفی و از خدمات مهندس منصوره صمدیان مشاور سابق مدیر عامل در امور بانوان و خانواده و مهندس سید محسن وهابی مدیر سابق هسته گزینش این شرکت تجلیل شد.

مدیر عامل شرکت «توانیر» به حسن خلق مشاور سابق امور بانوان «توانیر» اشاره کرد. وی عملکرد ایشان را به عنوان الگو مورد توجه قرار داد. در ادامه با تبریک انتصاب نیر رمضانی به سمت مشاور مدیر عامل «توانیر» در امور زنان و خانواده، ضمن آرزوی توفیق برای ایشان، ارتقاء سطح خدمات مدیریتی و نقش آفرینی بانوان «توانیر» در مدیریت سازمان را حائز اهمیت دانست.

مجتبی قربانی به‌عنوان مدیر هسته گزینش «توانیر» منصوب شد

محمد حسن متولی زاده آرزوی توفیق برای مجتبی قربانی مدیر هسته گزینش شرکت «توانیر» نمود. همچنین از خدمات مهندس سید محسن وهابی مدیر سابق «هسته گزینش توانیر» تقدیر کرد. این مراسم با قدردانی معاونان و اعضای هیات مدیره شرکت «توانیر» از مشاور سابق مدیرعامل در امور زنان و خانواده و مدیر سابق هسته گزینش شرکت توانیر و آرزوی توفیق برای نیر رمضانی مشاور جدید امور بانوان و خانواده و مجتبی قربانی مدیر جدید هیات گزینش این شرکت همراه بود.

در ادامه  مولود شیوا مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده با اشاره به نقش موثر خانواده در مدیریت مصرف برق، پیگیری طرح روشنا در سطح صنعت برق را با توجه به تاثیرات مثبت این طرح در اشاعه فرهنگ بهینه مصرف برق در بین خانواده ها، حائز اهمیت دانست.

سپس مجتبی هاتفی مدیر دبیرخانه هیات مرکزی گزینش، سرعت بخشی و چابکی در انجام امور، تقویت قانونمندی از طریق ارائه آموزش‌های لازم و جوان‌گرایی را سرلوحه کار در این بخش ذکر کرد.

در ادامه  منصوره صمدیان ضمن آرزوی توفیق برای مشاور جدید مدیر عامل در امور بانوان، به تبیین خلاصه‌ای از عملکرد امور بانوان «توانیر» طی ۱۸ سال گذشته پرداخت و سپس نیر رمضانی مشاور مدیرعامل «توانیر» در امور بانوان و خانواده، اجرای وظایف در راستای سیاست‌ها و اهداف وزارت نیرو و ارتقاء جایگاه بانوان از طریق تقویت خودباوری و درجهت تحقق اهداف شرکت «توانیر» و صنعت برق را مورد تاکید قرار داد.

این مراسم با اعطای حکم انتصاب همراه بود همچنین با اعطای لوح تقدیر جداگانه از زحمات  منصوره صمدیان و سید محسن وهابی در دوران تصدی مشاور مدیرعامل در امور بانوان و مدیر هسته گزینش شرکت «توانیر» با امضای مدیرعامل «توانیر» تجلیل شد.

مببع: برق نیوز

برای اطلاع از اخبار روز در حوزه برق به اينجا مراجعه کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *