پیوندهای مفید

اولین حکم انتصاب ساتکین برای معاون فنی و مهندسی ساتبا

اولین حکم انتصاب «ساتکین» برای «رمضانی» معاون فنی و مهندسی «ساتبا»

مراسم معارفه رمضانی معاون فنی و مهندسی «ساتبا»، امروز چهارشنبه بیست و نهم مردادماه توسط «ساتکین» معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان «ساتبا» در محل این سازمان برگزار گردید.

 در ابتدای این مراسم کارشناسان فنی به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت ویدئو کنفرانس در آن حضور داشتند. خانم  غلامی مدیرکل دفتر «پتانسیل سنجی و ارزیابی منابع»، جناب آقای  اکبری مدیرکل دفتر حمایت‌های فنی بهره‌وری انرژی و استانداردها، جناب آقای  شب نورد مدیرکل دفتر نظارت، تعیین صلاحیت و کنترل پروژه و همچنین جناب آقای  صمدی مدیرکل دفتر ارزیابی اقتصادی، فنی و زیست محیطی به ارائه برنامه‌های خود در چهارچوب چشم‌انداز و اهداف سازمانی محوله خود پرداختند.

در ادامه این مراسم حکم انتصاب رمضانی توسط ساتکین، معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا به وی اعطا گردید.

جناب آقای  رمضانی با بیان افتخار حضور در کنار همکاران واحد فنی و مهندسی و اهمیت نقش این معاونت در پیشبرد رویکرد‌های جدید سازمان، از حسن اعتماد ریاست سازمان تشکر کرد. حمایت از اجرای پروژه‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی، تدوین استاندارد‌ها و معیارها، تعیین صلاحیت و صدور پروانه فعالیت و بهره‌برداری نیروگاه‌های تجدیدپذیر، مطالعه ظرفیت‌های منابع انرژی‌های تجدیدپذیر و پاک در کشور و همچنین تهیه اطلس‌های ملی، برنامه‌ریزی مدیریت تقاضای انرژی‌های الکتریکی و افزایش بهره‌وری انرژی را از رئوس برنامه‌های خود عنوان کرد. او گفت: ما تلاش خواهیم کرد تا ضمن تحقق برنامه ابلاغی وزیر محترم نیرو به رئیس «ساتبا»، شرایط بهتری را با توجه به پتانسیل‌های موجود در کشور ایجاد نماییم.

در ادامه ساتکین از زحمات آقای امانی سرپرست معاونت فنی و مهندسی تقدیر و تشکر کرد. و رمضانی را به‌عنوان یکی از متخصصین باتجربه در حوزه تجدیدپذیر برشمردند. وی افزود: در حال حاضر سازمان «ساتبا» در میان مجموعه‌های وزارت نیرو از مقبولیت قابل ارزنده‌ای برخوردار است. امیدواریم با همکاری و همفکری، دست به دست هم سازمان را به جایگاهی که استحقاقش را دارد، برسانیم.

او ادامه داد: در حال حاضر جلسات شورای راهبردی و سیاست‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی با هدف ایجاد همگرایی و یکپارچه‌سازی فعالیت‌های «ساتبا» در دو حوزه تجدیدپذیر‌ها و بهره‌وری انرژی با سایر مجموعه‌های این وزارتخانه به‌صورت منظم برگزار می‌گردد.

در پایان معاون وزیر نیرو درخصوص ارتباط مؤثر و مستقیم همکاران، سرمایه‌گذاران و مخاطبین «ساتبا» با ریاست، معاونین، مدیران سازمان از پیاده‌سازی نظام پیشنهادات و انتقادات گفت. او اظهار داشت: در حال حاضر فرصت ارتباط مستقیم از طریق بخش انتقادات و پیشنهادات در وبسایت سازمان فراهم شده است. در هر ماهه با بررسی موارد وصول شده، ضمن بکارگیری بهترین پیشنهاد و یا انتقاد سازنده، پاداشی نیز به آن اختصاص خواهد یافت.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *