پیوندهای مفید

تودیع و معارفه سرپرست طرح‌های نیروگاهی بخار برق حرارتی

تودیع و معارفه سرپرست طرح‌های نیروگاهی بخار برق حرارتی

مدیرعامل شرکت «تولید نیروی برق حرارتی» با صدور حکمی «بهنام خائفی‌نژاد» را به عنوان سرپرست طرح‌های نیروگاهی بخار شرکت منصوب کرد. او از خدمات ۱۰ ساله مهران «گلاب کش» مجری سابق  این بخش تقدیر کرد.

«محسن طرزطلب» از یک دهه خدمات «مهران گلابکش» تقدیر کرد

«​محسن طرزطلب» در جلسه شورای معاونان شرکت «تولید نیروی برق حرارتی» از یک دهه خدمات ارزنده «مهران گلابکش» تقدیر کرد، مجری سابق طرح‌های نیروگاهی بخار شرکت «تولید نیروی برق حرارتی»، گفت: امروز در حال تکریم از خدمات شایسته یکی از نیرو‌های فهیم، دقیق و ارزشی شرکت تولید نیروی برق حرارتی هستیم. که چندین سال مجری طرح‌های خطوط انتقال نیرو در سازمان توسعه برق بوده و در طی پنج سال اخیر نیز خدمات ارزنده و شایسته‌ای را به عنوان مجری طرح‌های بخار شرکت برق حرارتی انجام داده‌اند.

مدیرعامل شرکت «تولید نیروی برق حرارتی» درباره «700 قرارداد باز» گفت

مدیرعامل شرکت «تولید نیروی برق حرارتی» گفت: در زمان تصدی پست مدیرعاملی شرکت حدود ۷۰۰ قرارداد باز در مجموعه وجود داشت. یکی از برنامه‌های جدی مجموعه در دوران جدید تعیین تکلیف و بستن قرارداد‌های یاد شده در بخش‌های گاز، بخار، سیکل ترکیبی و خطوط انتقال نیرو بود.

وی تاکید کرد: با همت «آقای گلابکش» در طی این مدت مسائل موجود در حوزه خطوط و انتقال به خوبی سامان یافته و مشکل خاصی در این بخش وجود ندارد. در زمینه طرح‌های بخار نیز تاکنون اقدامات بسیار خوبی از جمله طرح ۵۰۵۰ با گروه مپنا در دستور کار قرار گرفته و قرارداد‌های احداث واحد بخار نیروگاه‌های بیستون و شازند به پایان رسیده اند.

«طرزطلب» به اقدامات صورت گرفته در طی چهار سال اخیر برای به سرانجام رساندن پروژه نیروگاه «سیریک» اشاره کرد. او گفت: انتخاب پیمانکار روسی برای ساخت نیروگاه و به سرانجام رساندن مذاکرات این بخش از جمله اقداماتی است که در طی این مدت از سوی «آقای گلابکش» انجام شده است. در حال حاضر نیز تنها منتظریم قسط اول پیش پرداخت پیمانکار را تامین و پروژه را آغاز کنیم.

او در پایان از خدمات ارزنده «مهران گلاب‌کش» در طی یک دهه حضور در شرکت برق حرارتی قدردانی کرد. و برای او در سمت جدیدش در مجموعه برق تهران آرزوی موفقیت کرد.

در این نشست معاونان شرکت نیز از اقدامات شایسته «مهران گلابکش» در دوران حضورش در شرکت «برق حرارتی» قدردانی کرده و در پایان نیز مدیرعامل شرکت «برق حرارتی» با اهدای لوح تقدیر از خدمات ارزنده «آقای گلابکش» تقدیر کرد و برای سرپرست جدید این بخش آرزوی موفقیت کرد.

«مهران گلابکش» در این نشست ، مجری سابق طرح‌های نیروگاهی بخار از حمایت‌های مدیرعامل و معاونان شرکت در دوران حضور در این مجموعه تقدیر کرد. گفت: چه در دوران حضورم در سازمان توسعه برق ایران و چه در سال‌های اشتغال در شرکت «برق حرارتی» تجارب ارزنده‌ای از بزرگان این صنعت به دست آورده‌ام، که امیدوارم در آینده شاهد اثربخشی هر چه بیشتر این اقدامات در صنعت برق کشورمان باشیم.

وی از همراهی همکاران خود در مدت زمان حضور در این مسئولیت قدردانی و اظهار امیدواری کرد، که در مجموعه کاری جدید خود همچنان روند تعامل و همکاری با این شرکت ادامه خواهد یافت. ​

منبع: برق نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *