پیوندهای مفید

روابط عمومی‌های برتر صنعت آب و برق The best public relations of the water and electricity industry

روابط عمومی های برتر صنعت آب و برق

۵ شرکت برق حرارتی در میان روابط عمومی های برتر صنعت آب و برق

روابط عمومی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور ضمن کسب رتبه ویژه، توسط وزیر نیرو مورد تقدیر قرار گرفت.

در این دوره از جشنواره آثار ۱۳۲ شرکت صنعت آب و برق در ۱۴ محور مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا ۴۹ شرکت از جمله پنج شرکت مدیریت تولید برق حائز کسب رتبه‌های برتر این جشنواره شده و از سوی وزیر نیرو مورد تقدیر قرار گرفتند.

براساس ارزیابی صورت گرفته در بخش “مدیریت و برنامه‌ریزی” شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی موفق به کسب رتبه نخست و شرکت مدیریت تولید برق نکا رتبه دوم این بخش را به دست آورده است.

در زمینه “ارتباطات درون سازمانی” نیز شرکت‌های مدیریت تولید برق اهواز و بیستون به ترتیب موفق به کسب‌ رتبه‌های دوم و سوم شدند.

همچنین شرکت مدیریت تولید برق اصفهان در بخش “ارتباط با رسانه‌های (دیداری، شنیداری، مکتوب_مجازی)” و شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی در بخش “آموزش همکاران روابط عمومی و اصحاب رسانه” رتبه دوم این بخش‌ها را به خود اختصاص داده‌‌اند.

مراسم اختتامیه دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور عصر امروز با حضور وزیر نیرو به صورت ویدیو کنفرانس در محل ستاد وزارت نیرو برگزار شد.

منبع: پایگاه خبری نیروگاه نیوز

برای اطلاع از بروزترین خبرهای حوزه برق به اینجا مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *