پیوندهای مفید

نشست مدیران حوزه صنعت برق

نشست مدیران حوزه صنعت برق

« نشست مدیران حوزه صنعت برق »

متولی زاده اداره شرایط سخت تابستان را نمایانگر توانمندی بالای تلاشگران صنعت برق دانست و اظهار داشت: اعتقاد دارم هیچ کشور و مجموعه برقی در دنیا قادر نیست این حجم از ناترازی که توسط همکارانمان مدیریت شد و البته مردم هم سختی‌هایی را تحمل کردند، اداره کند و امیدوارم در روز‌های آینده به شکل مناسبی از این شرایط عبور کنیم.

در ادامه این نشست رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق و رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر به تبیین وضعیت شبکه در روز‌های پیش رو و الزامات شبکه در هفته آتی پرداختند و در ادامه نقطه نظرات مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه در حمایت از وزیر پیشنهادی نیرو از طریق ویدیو کنفرانس ارایه شد.

مصطفی رجبی مشهدی گفت: ضمن تشکر از تلاش همکاران شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع نیروی برق با توجه به تعطیل بودن امروز و کاهش ۲ تا ۳ درجه‌ای میانگین دمای کشور نسبت به هفته گذشته، همچنان حداکثر تولید نیروگاه‌های برق حرارتی و برق آبی که در اختیار داشتیم را در مدار تولید قرار دادیم.

مصطفی رجبی مشهدی ضمن تشکر از همکاران شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع افزود: قطعا روز‌های تاسوعا و عاشورا و جمعه اگرچه تعطیل هستند، اما مصرف برق بیش از توان تولید نیروگاه‌های کشور است و مدیریت مصرف به ویژه در ساعات اوج بار امری ضروری است.

ایشان خطاب به همکاران صنعت برق گفت: همه تلاش‌هایی که از طرف شما صورت می‌گیرد شرایط را برای چنین روز‌هایی پایدار می‌کند و برای روز‌های آینده نیز همچنان باید جانب احتیاط را رعایت کنیم.

منبع: پایگاه خبری برق نیوز

 

برای اطلاع از بروزترین خبرهای حوزه برق به اینجا مراجعه فرمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *