پیوندهای مفید

هیئت تجاری ایران 25 مهر به اتریش اعزام می شوند

هیئت تجاری ایران 25 مهر به اتریش اعزام می شوند

برنامه سفر این هیات 25 الی 29 مهر ماه بوده و قرار است اعضای هیات ضمن حضور در نشست‌های رو در رو با فعالان اقتصادی اتریش با مقامات تجاری و اقتصادی این کشور، مقامات سفارت ایران در وین و بازرگانان عضو اتاق فدرال اتریش دیدار کنند.

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در نظر دارد هیاتی تجاری در زمینه‌های غذا و دارو، انرژی‌های تجدیدپذیر، حمل‌ونقل، معادن، گردشگری، ساختمان و مصالح ساختمانی، تکنولوژی‌های نوین، استارت آپ ها و مدیریت منابع به اتریش اعزام کند.

در این بین همایشی با موضوع چگونگی ایجاد روابط اقتصادی به کمک شرکت‌های کوچک و متوسط به منظور شناسایی زمینه‌های جدید برای تقویت مناسبات بین دو کشور برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تکمیل مراحل ثبت‌نام با شماره تلفن ۲۶۷۰۱۱۹۲ خانم معتضد و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 26701215 تماس بگیرند.

شرایط داوطلبان: مدیرعامل و یا رئیس هیأت مدیره شرکت عضویت معتبر در هر یک از اتاق‌های سراسر کشور و یا اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش مسلط به زبان انگلیسی و یا آلمانی دارای سابقه سفر به کشورهای حوزه شنگن (حداقل دو سفر) دارای تمکن مالی کافی علاقه‌مند به کار و فعالیت با کشور اتریش.

 

منبع: پایگاه خبری بازرگانان ایران▫️

 

برای اطلاع از بروزترین خبرهای حوزه برق به اینجا مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *